O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, żeby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą mieli możliwość czerpać korzyści. Publikuję, ponieważ lubię, ale i z powodu tego, że pragnę poprawiać osobisty warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, natomiast nawet krytykę rzecz jasna konstruktywną).
Czytaj i podziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić kilka miłych minut, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy mamy różny punkt postrzegania oraz różne poglądy, więc zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad przekazaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli będą one krytyczne – dzięki tego rodzaju uwagom mogę się wciąż edukować.
Czy warto mnie czytać? Polecam przetestować na start parę tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do dalszego poznawania bloga. Jest on dość spory, więc wierzę, że każdy będzie mógł wyszukać w tym miejscu coś dla siebie!